WIEWIÓRECZKA TOLA

Zdjęcie okładki

„Wiewióreczka Tola” to bajka terapeutyczna dotykająca problemu łysienia u dzieci, stanowiąca jednocześnie lekcję tolerancyjności uświadamiającą, że u każdego z nas mogą pojawić się jakieś dysfunkcje, które trzeba umieć zaakceptować i żyć pełnią życia.

Tytułowa bohaterka to ciekawa życia, wesoła, otoczona gronem wiernych przyjaciół mała wiewióreczka, która pierwszego dnia w szkole w dotkliwy sposób dowiaduje się, że jej kitka nie jest tak puszysta, jak u innych wiewiórek. Początkowo to doświadczenie przynosi jej ogromny ból i rozpacz. Z pomocą przychodzi ukochana babcia, która wspierając się historią ich wspólnej przodkini, przynosi Toli ukojenie, nadzieję i siłę, które odmienią życie zarówno Toli, jak i jeszcze kogoś innego…

Wierzę, że „Wiewióreczka Tola” skradnie serca małych czytelników, przynosząc im wiarę w siebie, otwarcie się na życie w pełni i stanowiąc cenną lekcję tolerancyjności

Wyjątkowość tego wydawnictwa stanowi fakt, że została wydana w ramach projketu charytatywnego "Kosmyki". Dzięki naszym cudownych Partnerom, 80% nakładu trafi bezpłatnie do miejsc, w których dzieci dotknięte problemem łysienia bardzo często przebywają, czyli do oddziałów szpitalnych i przychodni o dziecięcych specjalizacjach: dermatologii, onkologii, endokrynologii i psychiatrii, na terenie całej Polski.

Pozostałe 20% trafia do sprzedaży, z której dochód zostanie przeznaczony na kolejne działania Stowarzyszenia "Kosmyki", powołanego w efekcie działań projektu.

 

Typ okładki:

okładka twarda

Ilustracje:

Kasia Nowowiejska

Wydawca:

Dodruk

Wymiary:

21x25,5

EAN:

9788396097026

Ilość stron:

52

Data wydania:

2022

Gdzie kupić?